Savaş ve strateji oyunlarından hoşlanıyorsanız en özel ve en zor 3D Savaş Oyunları için hemen en doğru adrese tıklayın ve tüm düşmanlarınızı yok etmeye başlayın. Hem eğlenceli hem de heyecanlı oyunların görselliği sizi oldukça etkileyecek. 3 boyutlu olarak hazırlanan bu oyunları başarıyla tamamlamak sandığınızdan çok daha zor olacak!
Zor ve çeşitli etaplardan oluşan oyunlardan hoşlananların buluştuğu www.savasoyunlari3d.com, sizi güçlülerin dünyasına davet ediyor.

3D Savaş Oyunları
3D Savaş Oyunları

 

Bu oyunları oynayabilmek için klavyeniz ve fareniz size yetecek. Ekstra bir konsola ihtiyaç duymadan heyecanın doruklarına çıkabilirsiniz. Artık klasikler arasına girmiş olan 3D Online Counter Strike oyununun en güncel versiyonu da bu adreste yer alıyor.

Birbirinden heyecanlı 3D Savaş Oyunu alternatifleri için adrese tıklamanız yeterli olacaktır. Üye olmadan, ücret ödemeden kolaylıkla eğlenceyi başlatabilirsiniz. Arkadaş toplantılarınız için de en ideal aktivitelerden biri olacak oyunlar sadece gücü, savaşı ve zoru sevenler için! Bu oyunlara başlamak ve tamamlamak cesaret ister. Eğer siz o cesarete sahipseniz daha fazla beklemenize hiç gerek yok. Hemen savaşların dünyasına hızlı bir giriş yapabilirsiniz.

3 comments on “3 boyutlu oyun eğlencesi

  • Vaay bu resimdeki 3D counter mı oluyo? 🙂 Ulan bizim zamanımızda fifa 1998 vardı adamlar kare kareydi. Şimdiki çocuklar da 3 boyutlu oyun oynuyo. 🙂 Bizim zamanımızın oyunları Bomberman + Mario + Fifa 1998 + Pinball falandı 🙂

  • Vahit sen yine şanslısın evlat. Bizim zamanımızda onlarda yoktu. Biz çelik çomakla ebelemeceyle saklambaçla bilyelerle büyüdük. En iyi oyuncağımız bilyelerle tahta tüfeklerdi 🙂

  • 3D oyun olması çok müthiş bir innovasyon fakat çocuklar için yani 3-12 yaş arası çocuklar için bi 3D oyun çıksa gerçekten tutar bence. Çünkü ben dahil bi çok anne çocuklarının bu tür oyun oynamasını istemiyor..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.