Gerçekçilik her zaman insanların hoşuna gidiyor. Bu oyunlarda da bu şekildedir. Son zamanlarda 3 boyutlu oyunların ne kadar çok ilgi gördüğünü hepimiz biliyoruz. 3d oyunlar bir anda gerçeklik hissi veriyor ve bu sayede de oyun sadece bir oyundan ibaret olmuyor. Siz de oynadığınız oyunlarda gerçekliğin tadını çıkarmak istiyorsanız 3d oyunları tercih edebilirsiniz.

3d oyunlar
3d oyunlar

Oyun severler için birçok oyun seçeneği mevcut, ancak bunlar için ücret ediyor olması çoğu zaman oynamaktan vazgeçilmesine neden oluyor. Hem keyifli oyun oynamak hem de bunun için hiçbir ücret vermek istemiyorsanız, giriş yapabileceğiniz birçok oyun sitesi bulunuyor. Ücretsiz üye olup oynayabileceğiniz gibi üyelik gerektirmeksizin de oynamanıza olanak sağlayan siteler bulabilirsiniz.

İnternet oyunlarına ilgi duyan çocukların görsel hafızalarının ve zihinsel gelişimlerinin de daha başarılı olduğu gözlemlenmektedir. Oyunların aşırısı zarar olabilir, ancak belirli bir seviyede oynandığında herkes için yararı olacaktır. Çocuğunuz için ateş ve su oyunu hem dikkat çekici hem de zihinsel gelişimi için etkileyici bir oyun olabilir. Birbirinden farklı oyunlar için http://www.oyna.com/ adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

3 comments on “3d Oyunlarda Bir Numara

  • Tasarımsal olarak güzel bir site ve yeni oyunlar paylaşıyor. Umarım başarılı olurlar.

  • 3D oyunlar çok zevkli gerçekten. Bende oynuyorum sürekli. Bu siteyide deneyeceğim. Teşekkürler.

  • Güncel bir oyun sitesine benziyor. Deneyeceğim en kısa sürede. Teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.