Teknolojinin gelişmesiyle internet oyunlarında da bir genişleme bulunmaktadır. Oyunlarda yer alan kişiler, araçlar daha gerçekçi hale getirilmektedir. Bunun son örnekleri ise 3d oyunlardır. 3d oyunlar derinlik ve gerçeklik görüntüleri ile herkeslerin beğenisi toplamaktadır.

3d oyunlarında en beğeni toplayan oyun kategorisi ise 3D Yarış oyunlarıdır. Yarış oyunları hız adrenalin ve dikkat gerektiren oyun sistemi olduğu için 3D Motor Yarışı yarış oyunları tercih edilen oyunların başında gelmektediler.

3D Motor Yarışı
3D Motor Yarışı

 

3d oyunlarının çeşitliliğini görmek sıkıntısız bir şekilde oyun oynamak için 3d oyun konularında ismini duyurmuş internet siteleri tercih edilmelidir. Bu gibi internet siteleri 3D Yarış oyunları konusunda zengin bir menüye sahiptir. Her yaş grubunun kendine göre oyun bulabileceği bu sitelerin başında http://www.3dyaris.org/  internet sitesi gelmektedir. Bu sitede 3d oyun oynamanın farkındalığını yaşarken, derin ve gerçekçi görüntü ile kaliteli oyun oynama imkanı sunmaktadır. 3D oyunlara çocukların yanı sıra büyüklerde ilgi göstermektedir. www.3dyaris.org internet sitesinde motor yarış oyunlarının yanı sıra 3d dövüş,spor ve araba oyunları oynamak mümkündür.

3 comments on “3D OYUNLARDA ÇEŞİTLİLİK

  • Gerçekten 3D oyunları yapanları çok başarılı buluyorum. Çok zevk veriyor gerçekten.

  • 3D yarış oyunlarındaki gerçekçilik her yere yok. Önerdiğiniz için teşekkürler.

  • Yarış ve spor oyunları vazgeçilmezim.. Seviyorum bu oyun türünü. Teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.