Bebeğinizin nesneleri, olayları kavramaya başladığı bu dönemde onlara alacağınız oyuncaklar ile eğitimlerine katkıda bulunmuş olursunuz. 6 12 ay bebek oyuncakları kategorisinde bulunan oyuncak modellerinin tamamı, bebeklerin sebep & sonuç ilişkisi kurmasını sağlıyor. Böylelikle daha pratik çözümler üreten bir çocuğunuz olacaktır. Gelişimi süresinde çocuğunuza alacağınız oyuncakların onların yaş grubu ile uyumlu olması gerekmektedir.

6 12 ay bebek oyuncakları
6 12 ay bebek oyuncakları

 

6 12 Ay Bebek Oyuncakları İle Parmak Uçları Devreye Giriyor

6 12 ay bebek oyuncakları, daha çok bebeğinizin tutma, kavrama, elleme, parmak uçlarının ne kadar işlevsel olduğunu hissetmesi üzerine tasarlanan modellerdir. 6 12 ay bebek oyuncakları arasında bir seçim yaparken, bebeğinizin cinsiyetini de göz önünde bulundurunuz. Kız bebeklere özel ve erkek bebeklere özel oyuncaklar vardır. Bir de her iki cinsiyetinde severek oynayabileceği oyuncaklar vardır. 6 12 ay bebek oyuncakları arasında renkli halkalar, şekilli küpler, ışıklı ve müzikli oyuncaklar, bebeğinizin kendini tanıması ve bebeğinizin eğlenmesi için aynalı bir tasarıma sahip olan oyuncaklar gibi çok farklı modeller bulunmaktadır.

Bebeğiniz ile birlikte güzel vakitler geçirerek, zamanı değerlendirmek ve onunla aranızdaki bağı kuvvetlendirmek istiyorsanız 6 12 ay bebek oyuncaklarını alabilirsiniz. En güzel oyuncak modelleri için adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.