Ağva motelleri

Ağva beldesi otel açısından oldukça yoğundur. Oteller çoğunlukla dere civarında konumlanmıştır. Oteller kendine özgün hizmet çeşitleri ile ziyaretçilerine çeşitli aktiviteler olanağı verirler. Dört bir tarafında farklı otellerde kalma olanağı bulunan belde dere kenarında, deniz ve merkezde olmak üzere farklı konaklama şekilleri kuruludur.

Ağvanın iki tarafını kaplayan dereler etrafında yeralan moteller doğal çevreyi yıpratmadan konumlandırılmıştır. Az rastlanan güzellikteki bu otellerde tatilinizi huzur dolu bir ortamda geçirebilirsiniz. Beldede merkezde yer alan moteller dere etrafında bulunan otellere göre fiyatları daha uygundur.

motel tahir a%C4%9Fva 595x446 Ağva’ya Nasıl Gidilir?

Karadeniz kenarında iki nehir arasında güzel konaklama ve dinlenme beldesi Ağva. Tatil bölgesine birçok bölgeden turlar yapılmaktadır. Hemen hemen bir çok hafta sonları düzenlenen turlar ile Ağva ve çevresini dolaşmanız sağlanmaktadır. Zamanını güzel bir tatille değerlendirmek isteyenlerin tercih yerlerindendir.

Ağva turları genelde Şile’den başlar. Şile feneri ve etrafı görüldükten sonra Hacıllı köyüne gidilir ve yörede Birkaç saatlik dere kenarı gezisi ile devam eder. Tur oparatörlerinin sonraki gideceği yer Ağva merkezdir. Yörede yapılan molada denize girebilir, hediyelik eşya bakabilir, nehir civarında vakit geçirebilir, bisiklet kiralayabilirsiniz. Bir çok aktivite mevcuttur. Fotoğraf makinanızı yaınıza almayı unutmayın.

Ağva gezileri ile ilgili ufak bir bilgi verdik. Daha ayrıntılı bilgiler için tur düzenleyenler ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

One comment on “Ağva motelleri

  • Arabası olanlar için günü birlik gidilebilecek çok güzel bir yer. O muhteşem derelerinde her türlü balığı avlamak bile mümkün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.