Otel bakımından oldukça geniş bir yelpazede tercih yapabileceğiniz ağva otelleri, tatilini burada geçirmeyi planlayanlar için oldukça farklı seçeneklere sahip. Mimari açıdan özel olarak dizayn edilmiş Ağva otelleri, konfor bakımından da oldukça kalitelidir. Ahşap yapıların hakim olduğu Ağva otelleri genel olarak Göksu ırmağı kenarında kurulmuş olup, doğayla iç içe olmasına dikkat edilmiştir.

Ağva’da Avusturya mimarisinden esinlenerek yapılmış otellerden, elma bahçeleri üzerine kurulu otellere, ahşap yapılara varana dek; mimari açıdan görsel kalite hedeflenerek yapılmış onlarca otel bulunmaktadır. ağva turları

Genel itibarıyla orman ve nehir bütünleşmesinin yaşandığı bölgelerde kurulmuş olan Ağva otelleri, mimarisinin yanında doğayı da ayaklarınızın altına seriyor. Denizi, şahane kumsalı, nehirleri ve ormanı ile ağva tatili doğanın tüm güzelliklerini yaşayabileceğiniz bir seçenek.

Ağva kelime manasıyla; iki dere arasında kurulmuş şehir anlamı taşımaktadır. Göksu ve Yeşilçay arasında bulunan bu şirin tatil kasabasında konaklamada sıkıntı çekmeyeceksiniz.son derece misafirperver halkı ve üstün hizmet anlayışlı otelleri ile, yaptığınız tatilden oldukça memnun kalacak, yorucu şehir hayatının üzerinizde bıraktığı kötü izleri silerek evinize deşarj olmuş biçimde döneceksiniz.

ağva beldesi

2 comments on “Ağva otelleri

  • Muhteşem bir yer. Tek kelime ile harika. Geçtiğimiz yaz 1 hafta dere kenarında bir otelde kaldık. Özellikle çevre doğası muhteşem. Nehir kenarında istediğiniz aktiviteleri yapabiliyorsunuz. Dinlenmek isteyenler için ideal bir yer. Önümüzdeki yaz aylarında da bir hafta tatilimi aynı yerde yapmayı düşünüyorum.

  • Ağva için söylenecek tek bir söz var oda muhteşem bir yer. Fırsat buldukça yaz boyunca bir kaç kez ağvaya gidiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.