Gelecek yıl akrep burçlarını fırtınalı aşklar bekliyor. Gerçekten duygusal çitlerle çevrili bir tarlanın sınırında gibisiniz. Mantıklı ve mükemmel düşünebilmeye adeta susayacaksınız. Geçmişiniz tekrarlayıp duracak. Bundan kurtulmak için yeni bir sayfa açacaksınız.

Bu gercekten sizin için çok önemli bir adım olacak. 2011 de tesadüfler sonucu umut verici daha çok döneminiz olacak. Olgun bir kişiliğe sahip oluşunuz size yeni pencereler açılmasına vesile olacaktır. Partnerinizi değiştirmeksizin muhtemelen davranışlarınızda bir çok değişikler olacak.

Yılın ortalarına doğru sizin için kritik sorular doğacak. Kendinizi tuzağa düşürülmüş gibi çaresiz hissedeceksiniz. Sorulara verecek bi cevap bulamayacaksınız. Çünkü alışılmışın dışında problemlerle karşı karşıya kalacaksınız.

the image

Şimdi kontrolünüzü kaybetmeden kapasitenizi harekete geçirmelisiniz. Siz akrepler için gerekli olmasının yanı sıra zor da olacaktır.Neyse ki siz zoru seversiniz. Güvene ihtiyaç duyacaksınız. Çünkü bu sizin ilk hayal kırıklınız değil. Bu çok uzun sürmemekle birlikte kısa bir süre sonra sadakati ve memnuniyeti bulacaksınız.

Evlilik hayatınızdada zirveye çıkacaksınız aynı zamanda baştan çıkarıcılığınız süpriz haberler veya kuracağanız iletişim sizi bir birinize daha da yakınlaştıracak. Başkalarından ziyade yakınlarınız sizin için hep daha önde olacak. Kendinizi mükemmel hissettirecek olan kişiyle beraber olacaksınız.

Karşılaşacağınız basit problemlerin üstesinden kolaylıkla geleceksiziniz. Partnerinize tekrar tekrar aşık olacak ve aşkı tadacaksınız. İlişkiniz uzun ömürlü ve temiz olacak. İsterseniz hayatı elinizde tutabilirsiniz ve yaşama daha iyi sarılabilir ve daha büyük mutluluklara imza atabilirsiniz. Tebessüm bu yıl yüzünüzden eksilmeyecek.Astroloji | Burçlar | Tarot

Akrep Burçlarını 2011′de Bekleyenler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.