Akrilik Mastik
Bir çok alanlarda ve İnşaatlarda kullanılabilen derzler ve derz elemanlarında dolgu macunlarıdır. Akrilik lateks esaslı olarak üretilmiştir.Akrilik Mastik UV ve diğer ışınlara karşı oldukça dirençli ve kullanımından sonrada sürekli elastikli yapıda kalabilen bir maddedir.

Akrilik Mastik Yüksek oranda akrilik lateks den oluştuğu için yüzeylere oldukça tutucu ve sıkı bir yapışma özelliği gösterir. Crosslinking agent gibi maddeleri içermez.

3VICS Akrilik mastik

Yapısını incelediğimizde Fayans, seramik, cam gibi silisli maddelerin olup ve silikonize mastikin monemerlerinin olması sebebiyle yüzeylere kimyasal etkiyle yapışır.Kullanımı ise gayet kolaydır.Ancak dikkat edilmesi gerekir. Akrilik Mastiği kullanmadan önce yüzey tespiti yapılmalı.Yüzey temizlenmeli.

Ne kadar Akrilik mastik kullanılacağı bilinmeli ve Akrilik Mastiği yüzeyin en derinine doğru dikkatlice ve temiz yapılmalıdır.Derz yüzeylerine dikkat edilmeli.İşlemden sonra Derz yüzeyleri yağ,toz,kir ve artık(yabancı) maddelerden arındırılmalıdır.

İşlem bittiğinde kalan akrilik mastik ürününü ağzı hava almayacak şekilde sıkıca kapatılmalı ve diğer zamanlarda kullanılmaya hazır bırakılmalıdır.Güvenlik olarak da çocukların kolayca ulaşabileceği yerlerden uzak tutulmalıdır.Bu ürünü temin etmek için ürünün üretimini yapan Locus Kimya Başvurabilirsiniz.

Aydın Plastikçiler Sanayi Sitesi 577.sokak No:18 İvidek
Ankara/Türkiye
Tel: 0 (312) 395 54 03 – 0 (312) 395 54 83 – Fax: 0 (312) 395 74 49
Lokuskimya.com – LOKUS KİMYA SAN.TİC. LTD.ŞTİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.