Ankara Butik Otel, medeniyetlerin buluşma noktası Ankara’nın kalbi Kızılay’da hizmet veriyor. Havaalanına 20 dakika mesafede olan otelimiz, bakanlıklara ve hastaneler bölgesine ise yürüyüş ile 10 dakika mesafede bulunuyor.

Bu nedenle Ankara Butik Otel olarak Bakanlıklar’a veya hastaneler bölgesine ziyarete gelenlerin yerleşebilecekleri en yakın otel konumundayız. Otelimize aracınızla da gelebilirsiniz. 24 saat gözetim altında tutulan otoparkımızda aracınız da güvence altında olacaktır.

tr1 Ankara otel fiyatları

Ankara Butik Otel dünya standartlarında Alakart restoranı ile de hizmetinizde. Türk ve Dünya mutfaklarının seçkin yemeklerini hazırlayan restoranımızda ayrıca çarşamba, cuma ve cumartesi günleri canlı müzik keyfi de yaşayabilirsiniz.

L’océan Cafe Restaurant 100 kişilik kapasitesi ile Ankara otelleri arasında yemekli toplantılarınızı, doğum günü ve evlilik yıldönümü gibi günlerinizi ölümsüz anılara dönüştürmeniz için de vazgeçilmez bir mekandır.

sd1 Ankara otel fiyatları

Hergün zengin açık büfe kahvaltısının yanında haftasonları Brunch keyfine de katılabilirsiniz. Ankara Butik Otel sessiz iç mekanı, profesyonel çalışan kadrosu, konforlu odaları ve harika restoranı ile sizleri de misafir etmekten sonsuz mutluluk duyacaktır.

Ankara Butik Otel İletişim
Ankara, Türkiye
Tel: +90 (0) 312 431 88 78
Fax: +90 (0) 312 431 11 38

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.