Araç takip sistemi ile ilgili ilk çıktığı yıllarda en çok yapılan şikayet araçların bazen takipten çıkması üzerineydi. Araç özellikle arka sokaklara ve şehir merkezinden uzağa gittikçe araç takip sisteminde kontrol edilemez hale geliyordu. Ancak bu sorun yeni tip araç takip sistemi ile çözülmüş durumda.

Artık aracınızı örneğin Ankara’nın neresinde olursa olsun takip edebiliyorsunuz. Ayrıca yeni tip araç takip sistemlerinde aracın bir çok fonksiyonu da takip edilebiliyor. Örneğin aracın yağ oranı, anlık yakıt tüketimi gibi önemli bilgilere anında ulaşabilirsiniz. Can-bus adı verilen bu sistemle depo kapaklarının ne zaman açılıp kapandığını takip edebilir ve yakıtınızı koruma altına alabilirsiniz.

araç takip
araç takip

Yeni tip araç takip sistemleri ile sürücü performansını da karşılaştırmalı olarak ölçmek mümkün. Sürücü performans raporlara seçeneği sayesinde aracın ortalama hangi hızda gittiğini, ani duruş ve kalkışlarını, sürücülerin bir noktaya hangi hızda gittiğini karşılaştırmalı olarak alabilirsiniz.

Gelişmiş araç takip sistemi raporlama kitinin bir yararı da mesai dışı kullanılan araçlarla ilgili rapor verebilmesidir. Tüm bu özelliklerle birlikte sunulan araç takip sistemi fiyatları yaptığı işlemlere  göre oldukça düşük kalımakta.

Araç takip sistemi ankara fiyatları konusunda daha detaylı ve daha profesyonel bilgiler almak ve hizmet kalitenizi artırmak için Turuncu Araç Takip Sistemleri ile görüşebilir ve kendilerine 0 216 594 75 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

10 comments on “Araç Takip Sistemi Ankara

  • Araç kiralama işi yapıyoruz. Bu araç takip sistemi sayesinde arabalarımızın nerelerde olduğunu oturduğumuz yerden rahatlıkla takip edebiliyoruz.

  • Araç takip sistemleri biz taşımacılık yapan firmaların en büyük yardımcıları. araçlarımızın nerede olduğunu görüyor ve gideceği yere ne zaman varabileceğini bilebiliyoruz.

  • Geçen televizyonda araç takip sistemi sayesinde çökertilen hırsızlık şebekesi haberini izlemiştim. bu sistem sayesinde araba hırsızlıkları da önlenmiş olabilir.

  • araç takip sistemi çok rahat bir sistem oturduğum yerden bütün araçlarımı gidiş hızlarına kadar kontrol edebiliyorum.

  • bu takip sistemleri teknolojisi muhteşem bir buluş. araçlar dışında biz dağcılar içinde çok yararlı çoğu zaman kötü havalarda kaybolan arkadaşların yerlerini bulmak çok kolay oluyor.

  • Bu kadar ayrıntılı bir şekilde araçlarımızı takip ediyoruz ki, ödediğimiz parayı kat be kat geri aldık sayılır.

  • Araç takip sistemi sayesinde çok sayıda kaçakçılık olayları önlenmekte ve beyaz zehir tacirlerine göz açtırılmamaktadır.

  • Dün araçlarımdan birinin şöförü evine uğrayıp geceyi evinde geçirdi. Bu durumu araç takip sistemi sayesinde gördüm.

  • Şehirlerarası taşımacılık için araç takip sistemi istiyoruz. Bu konuda çok profesyonel bir sistem bulmak istiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.