Tatil köyü denince akla ilk önce tatil gelmektedir. Bu doğru bir düşüncedir. Ancak tatil köyünün detaylıca anlamına bakılırsa, tatil anında her türlü ihtiyacın o mekân içerisinde giderilebileceği anlamı çıkmaktadır. Birkaç günlük kaçamak yapmak isteyenlerin tercihleri arasında tatil köyleri, büyük bir yer tutmaktadır. Yorucu iş günleri ve monoton geçen günlerde, farklı bir aktivite ve ya biraz stres atmak isteyenler genelde küçük kaçamak yaparlar. Elbette belli bir ekonomi gerektirmektedir.

armutlu tatil
armutlu tatil

Tatil köyü, otellere nazaran biraz daha ekonomiktir. Dönemlik kiraladığınız zaman istediğiniz zaman gidebileceğiniz mekanlarda, yıllık izninizi kullanırken üzerinizdeki stresi de atmış olacaksınız. Evliya Çelebi’nin Seyahatname adlı eserinde de geçirmiş olduğu armutlu tatil mevki, ekonominize göre tatil yapmanızda yardımcı olacaktır. Armutlu mevkiine ulaşımınız çeşitli olduğundan rahatlıkla istediğiniz tarihler arasında rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yalova mevkiindeki Armutlu tatil köylerinden, İhlas armutlu tatil köyünü örnek verebiliriz. Sizler için oldukça doyurucu tatil imkanı sunan ihlas armutlu Tatil Köyü, sosyal aktivitelerinden diğer hizmetlerine kadar sizler için kaliteli tatil imkanı sunmaktadır. Ayrıca diğer tatil köylerin fiyatlarını ekonominize göre bazı siteler aracılığıyla yapmanız mümkün. Bu sitelerden örnek verecek olursak http://www.armutlutatil.com sitesi verilebilir. Fiyat analizleriyle sizler için dönemlik ve aylık tatil mekanları sunmaktadır. İyi Tatiller dileriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.