3D özelliğine sahip ekran yapılarının daha uygun maliyetlere çekilmesi, Notebook, Monitör ve TV modellerinde 3D Destekli ekranların kullanılması oyun sektörü için de bu yöne doğru bir kaymanın başlamasına sebep oldu.

Son dönemde özellikle 3D Araba Oyunları ve 3D Futbol Oyunları üzerine hem üreticilerden hem de tüketicilerden yoğun bir ilgi oluşmaya başladı. Bu durum da pazardaki bu tarz oyunların hızlı bir şekilde artmasına sebep oldu.

3D Araba Oyunları
3D Araba Oyunları

Oyun Konsolları için üretilen 3D Araba Oyunu serilerinden sonra da internet üzerinden rahatlıkla oynanabilecek seviyede Flash veya Java destekli oyunlar pazara sürülmeye başlandı.

Günlük yaşamda internet üzerinden çeşitli 3D Araba oyunu sunan sitelere giriş yaparak 3D Destekli oyun oynamak bu sayede oldukça kolay bir hal almaya başladı.

Örneğin www.arabaoyunlari3d.com adresi üzerinden dilediğiniz sayıdaki oyun arasından istediğinizi seçmeniz ve sorunsuz bir şekilde 3D Desteli olarak oynamanız mümkündür.

Bu tarz siteler sayesinde birbirinden ilginç ve zorluk seviyesine sahip oyunlara Ücretsiz bir şekilde ulaşmanız, oynamanız ve zaman geçirmeniz kolaylaşmaktadır.

3 comments on “Artık Devir 3D Devri

  • Gerçekten devir 3D devri herşey daha bir güzel geliyor insana Özellikle oyunlar konusunda ciddi bir güzellik

  • 3D ekranlar ilk başlar da pahalıydı ama feryadımı duydular sanırım uygun bir tane aldım ve keyfime bakıyorum şuan

  • 3D yokken biz pek eğlenmiyormuşuz gibi geliyor bana.Bunları görünce…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.