Erkek çocuklarına hitap eden avatar oyuncakları ile oldukça rahat edeceksiniz. Keyifli bir oyunun içinde olan çocukların hissetmiş olduğu mutluluğu fark ettiğinizde bu durum sizin de hoşunuza gidecektir. Avatar oyuncakları ile mükemmel bir macera çocukları bekliyor. Erkek oyuncakları kategorisinde bulunan bu güzel oyuncak karakterleri oldukça eğlenceli bir maceraya sürüklüyor. Erkek oyuncakları kategorisinde bulunan oyuncaklar arasında çocuğunuzun isteğini karşılayacak olanı Oyuncak Dünyası’nın web sitesinde bulabilirsiniz.

Avatar oyuncakları
Avatar oyuncakları

 

Avatar Oyuncakları Ve Bilek Hareketleri

Birbirinden güzel oyuncaklar ile oldukça eğlenceli vakitler geçirecek olan çocukların, eğlencesine sizde katılabilirsiniz. Oğlunuzla birlikte zaman geçirebilirsiniz. Avatar oyuncakları arasında bulunan Usta Hava Bükücü modeli ile çocuklar çok eğleniyor. Bu modelin özellikleri arasında bilekliğe takılan kızılötesi güç vardır. Kızılötesi güç ile bileklerini hareket ettiren çocuklar çok eğleniyor. Çünkü bu kızılötesi güç çocukların usta hava bükücü özelliğini yansıtmalarını sağlıyor. Tek bir bilek hareketi ile hedeflere dokunmadan, hedef tabanlarından fırlatmaya yardımcı oluyor. 2 hedef tabanı ve hava – su – ateş ile toprak elementlerini simgeleyen hedefler oyuncak modelinin içinde yer alıyor. Avatar oyuncakları 4 yaş üzerindeki çocuklar için uygundur.

Bu güzel Avatar oyuncaklarının yanı sıra daha birbirinden güzel birçok oyuncak bulunmaktadır. Daha detaylı bilgiler edinmek istiyorsanız adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.