Kız çocukları oyuncak konusunda en fazla bebekleri tercih ediyorlar. Bu bebekler arasında en sevdikleri bebekler olan Alive bebekleri birçok çeşidi ile onlara güzel vakit geçirmelerinde yardımcı oluyor. Neredeyse tüm oyuncakçılarda baby alive oyuncakları satılmaya başlandı. İnternet üzerinden de bu güzel bebekleri kolay bir şekilde alma şansına sahibiz. Bu oyuncakların ayrıca yedek aksesuarları da satışa sunulmuş durumda.

Özellikle minik kızlar bu bebeklerle oynadıkları zaman bunları asla elinde düşürmüyorlar. Bu bebeklerin saçları, gövdesi ve ayakları farklı dokulardan yapılmış durumda. Bunları kukla gibi oynatarak çok keyifli saatler geçirebiliyorlar. Geceleri uyurken de artık yastık arkadaşı olarak bu güzel bebekleri kullanıyorlar.

baby alive oyuncakları
baby alive oyuncakları

Baby Live Oyuncakları ve Modelleri

Bu güzel bebeğin tatlı bebeğim adındaki modelinde taranabilen gerçek saçlar var. Ayrıca Türkçe konuşabilmesi sayesinde minikler bu bebekten daha da fazla hoşlanmaya başlayacaklar. Sadece konuşmak değil bunun yanında güzel seslerde çıkarma özelliğine sahip. Bebeğin özellikleri de tamamen Türkçe olarak verilmiş durumda. Diş çıkaran bebeğim modelinde ise biberonu ile beslendiği zaman aynı gerçek bebeklerde olduğu gibi altını ıslatıyor. Biberonu, diş kaşıyıcısı ya da bisküvisi ağzına konulduğu zaman ön taraftaki iki dişi ortaya çıkıyor.

Yürüyen bebeğim modelinde ise hem tek başına hem de birinin yardımı ile yürüyebilme özelliğine sahip. Elinden tutulduğunu, düştüğünü ve gıdıklandığını anlayarak Türkçe olarak tepkiler verebiliyor. Güzel saçlı bebeğim modelinde ise minikler bu bebeklerin saçlarını tarayarak onlara şekil verme şansına sahipler.

Zıp zıp bebeğim modelinde hareket eden bu bebekler ile minikler çok güzel ve eğlenceli zamanlar geçirebilecekler. Canım bebeğim modelinde ise minikler bu güzel bebeklerin karnını doyurduktan sonra altlarını değiştirmeleri gerekiyor. 30’dan fazla kelimeyi Türkçe olarak söyleme özelliğine de sahip

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.