Günümüzde herkesin bir bankayla mutlaka işi oluyor. Ya bankada hesap açmamız gerekiyor ya da kredi kartını kullanmamız gerekebiliyor. Böyle durumlarda bazı önemli durumlarda bankaların şubelerine de ulaşmak zorunda kalabiliyorsunuz.

banka
banka

Örneğin; denizbank şubelerinin nerede olduğunu biliyor musunuz? Veya Finansbank’a işiniz düştü diyelim. finansbank şubelerinin size ne kadar yakınlıkta olduğunu bilebiliyor musunuz?

Sorumuza vereceğiniz cevabı tahmin edebiliyoruz. Bankanın internet sitesinden öğreniriz. Bu sorunun cevabı hiçte bu kadar kolay değil. Peki siz bankaların internet sitelerini dolaşırken kayboldunuz mu?

Bankaların sitelerinde minik harflerle şubelerinin veya atmlerinin bulunduğu yerleri gösterecek bir link görüyorsunuz. Hiç kullanışlı değil. Bu yüzden keşke tüm bankaların şubelerini bir yerde toplayacak bir site olsa diye düşünmedim değil.

Artık sizi bu dertten kurtaracak bir websitesi var. http://www.bankalar.org bu websitesinde tüm bankaların şubeleri bulunmakta. Hatta kuveyt türk şubelerini bile bulabilirsiniz. Bir çok bankanın kendi sitesinden daha kullanışlı olduğunu düşündüğüm sitede hem kolaylıkla istediğiniz bankanın telefonuna hem de o bankanın istediğiniz şubesinin bilgilerine rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.