Sandalet

Havaların ısınmasıyla birlikte kadınlar açık ayakkabılara geçiş yaptı. Açık ayakkabılar arasında en çok tercih edilenler de bildiğiniz gibi sandalet çeşitleri oluyor. Hem rahatlığı hem de sıcak havalarda konforlu bir kullanım sunuyor olması, bu tasarımları yaz aylarının vazgeçilmezi kılıyor. Üstelik model seçenekleri de kendi tarzınızı rahatlıkla ortaya koyabilmenize olanak tanıyor.

2016 Sandalet Modası Neleri Öngörüyor?

Eğer siz de yaz için yepyeni sandalet modellerini tercih edecekseniz trendlere de göz atmanızda fayda var. Örneğin bu yıl parlak metalik renklerde tasarlanmış sandaletlerin çok fazla tercih edildiğini bilmenizde fayda var. Çok sade kıyafetler giydiğinizde kombininizi metalik bir sandalet ile şahlandırabilirsiniz.

İnce şeritli modeller artık daha fazla tercih ediliyor. Çünkü sandaletlerin şeritleri inceldikçe ayaklardaki zarif duruş da artıyor. Kaba bir görünüm istemiyorsanız seçiminizi ince şeritli modellerden yana yapmalısınız. Parmak arası tasarımlar yine popülerliğini korumaya devam ediyor. Parmak arası sandalet çeşitleri diğerlerinden daha rahat hareket etmenizi sağlayabilir. Modelleri adresine tıklayarak da inceleyebilirsiniz. Bu sayede trendler hakkında da fikir sahibi olacaksınız.

san

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.