Havaların ısınması ve yazlık alışverişlerin gündeme gelmesiyle beraber yaz modası hakkında da araştırmalar başladı. Özellikle vintage ve bohem tarzın hakim olduğu yaz modasında, tiril tiril elbiseler ve pantolonlar görmek mümkün. Dar pantolon modasının yerini bol ve salaş pantolonlara bırakıyor. Bunun yanında kışın kullanılan koyu renkler raflara kalkıyor ve açık renkler dolaplardaki yerini alıyor. Sıcak mevsimlerde sıklıkla tercih edilen renk ise beyazdır. Beyaz renk güneş ışığını tam olarak yansıtması ve birçok farklı renkle kombinlenebilmesi açısından hanımların dolabında yerini alır. Ayrıca farklı takılar veya aksesuarlarla kullanılabilen beyaz kıyafetler, hem plaj modasında hem de günlük kullanımda kendisini gösterir.

Beyaz Esintisi
Beyaz Esintisi

2015 Yazında Beyazlıyoruz

Bu sezon hem birçok ünlü markanın defilesinde hem de farklı mağazalarda görülen ürünlerden bir tanesi beyaz elbiselerdir. Bol veya dar kısa beyaz elbiseler, 2015 yazında kendisini etkili bir şekilde görür. Ayrıca bu elbiselerin yanında sıklıkla görülen bohem kıyafetler ve denim kumaşlar da dikkat çekiyor. Erkek modasının da hızla değişmesi ve bol kıyafetlerin tekrar moda olması ile farklı koleksiyonlar göze çarpar.

Beyaz Esintisi
Beyaz Esintisi

Özellikle beyaz bol pantolon ve ince kumaşlardan üretilen gömlekler, 2015 erkek yaz modasında sıklıkla görülür. Ayakkabı tercihlerinde hem erkeklerde hem de bayanlarda, yaz aylarında beyaz spor ayakkabılar, modasını hiçbir zaman kaybetmiyor. Her sene farklı model ve desenlerde üretimler yapılsa da, beyaz kıyafetlerin ve ayakkabıların yaz modasında her zaman ayrı bir yeri vardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.