Ülkemizde birçok alanda sertifika veren ve birçok sertifikası uluslararası düzeyde geçerliliğe sahip olan eğitim kurumları arasında Bilge Adam geliyor olsa gerek. Yakın zamanda yaptığım incelemeler doğrultusunda diyebilirim ki eğitim kalitesi gerçekten üst düzeyde görünüyor.

Diğer eğitim kurumlarına oranla Bilge Adam kursları çok pahalı görünmüyor, çünkü bu kanıya kullanılan yayınların kalitesi ve öğretim kadrosunun sağlamlığından varabiliyorum…

Ayrıca modern bir çalışma ağına sahip olduklarını trendleri takip ederek de belli ediyorlar. Bilge Adam Facebook profil sayfası üzerinden tüm gelişmeleri bildiriyorlar ve özel sorularınız olursa buradan iletebiliyorsunuz; birkaç defa soru sorma fırsatım oldu ve cevabını alabiliyor olmaktan memnun oldum diyebilirim…

Bilge Adam elbette ki twitter sayfasını da unutmuş görünmüyor. Twitter sayfası üzerinden de eğitim kurumuna dair gelişmeler ve değişimler bildiriliyor. Çeşitli kampanya süreçlerini de buradan takip edebiliyoruz.

Bilge Adam Şubeleri:

* Bilge Adam Bakırköy Şubesi
* Bilge Adam Beşiktaş Şubesi
* Bilge Adam Fatih Şubesi
* Bilge Adam Kadıköy Şubesi
* Bilge Adam Kozyatağı Şubesi
* Bilge Adam Taksim Şubesi
* Bilge Adam Ankara Şubesi
* Bilge Adam İzmir Şubesi
* Bilge Adam Genel Müdürlük / Fulya Şubesi

Daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız ya da görüşlerinizi belirtecek olursanız Bilge Adam yorumları sayfasını inceleyebilirsiniz ve düşüncelerinizi dile getirebilirsiniz… BT.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.