Şimdi bütün bankaların şubelerinin bir arada toplandığı internet siteleri insanlara en kolay yoldan bilgiye ulaşmanın kolaylığını sağlıyor… Bankacılık işlemlerinde sıkça kullanılan Banka Swift kodları gibi hayati bilgileri de bu tip internet siteleri sağlıyorlar.

Ama bu internet siteleriyle ilgili çok önemli bir detay bazılarını diğerlerinden farklı kılıyor. O da güncellik ve doğru bilgi verme özelliğidir.

banka şubeleri
banka şubeleri

Biliyorsunuz hayatta her şey değişebiliyor. Mesela türkiye iş bankası şubeleri her geçen gün artıyor, azalıyor veya yerleri değişiyor olabilir. Peki bu değişen ve güncellenen bilgiler aynı şekilde bütün şubeleri bir araya toplayan sitelere de yansıyor mu?

Bu çok önemli bir handikaptır. Sözgelimi her ilde var olan kuveyt türk bank şubeleri ile ilgili bilgileri bazı internet siteleri 3-4 yıl öncesiyle aynı tutabiliyor. Bu arada yeni banka şubeleri açılmışsa veya bazı bankaların yerleri değişmişse bu sitelere yansımıyor. Böylece sizi yanıltabiliyorlar.

şeker bank şubeleri, dün nasıl ise bugün de aynı şekilde kalacak diye bir kaide yok neticede… Mesela bu bankanın da swift kodları değişmiş olabilir.

Hal böyle olunca muhakkak bu sitelerin güncel ve doğru bilgiyi yansıtması gerekiyor ki bir işe yarasın. İşte bu sebeple sürekli güncellenen içeriğiyle sizi asla yanıltmayan http://www.sube.biz adresinden başkasını önermiyoruz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.