Banyoda en büyük konforu havlular sağlar. Nemi kolayca emen, teninize yumuşakça dokunan temiz bir havlu, yüzünüzü yıkadığınızda, ellerinizi kurutmak istediğinizde, duştan çıktığınızda banyo keyfinize katkı sağlar. Son yıllarda banyo konforuna yardımcı olan ayak havluları çok daha sık kullanılmaya başlandı. Ayak havluları, banyoda ıslak ve soğuk zemine ayağın direk temasını engelleyerek daha sıcak ve sağlıklı bir zemin sağlarlar.

Ayrıca banyoda ıslak zeminin verdiği rahatsız edici hissi engelleyerek daha konforlu bir kullanım sunarlar. Banyolarda sık sık yaşanan ve en tehlikeli ev kazalarından olan kayarak düşmeleri de engelleyen banyo ayak havluları oldukça işlevsel ev tekstil ürünleridir.

Ayak havlusu

AYAK HAVLULARI

Lila, krem, mavi, bej gibi günümüzün banyo trend dekorasyonları ile uyumlu renk tonlarındaki English Home ayak havluları kullanışlı ve estetik ev tekstil ürünleridir. 50×70, 60×100 ölçülerindeki English Home ayak havluları ile banyonuzda ıslak zeminden kaynaklanan kazaları önleyebilir, banyonuzun sürekli kuru ve temiz olmasını sağlayabilirsiniz.

4 farklı renk seçeneği ile English Home mağazalarında ve online alışveriş sayfasında bulunan ayak havlularını küvet veya duşa kabin önünde, lavabo altında ya da banyo girişinde yere sererek kullanabilirsiniz. Hatta banyonuzda bir banyo seti olmadan tek başına bile kullanabileceğiniz English Home ayak havluları 50×70 ölçüleri ile küçük ve 60×100 ölçüleri ile büyük banyolar için de ayrı boyutlardadır. Havlu dokusunda bir ürün olduğu için silmenize hiç gerek kalmadan, sık sık çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Böylece banyo temizliği konusunda da işlerinizi kolaylaştıran ve daha hijyenik bir çözüm elde etmiş olursunuz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.