Artık insanlar günümüzde, birisiyle tanıştığı anda ilk olarak ona burcunu sormaktadır. Bu sorunun temelde üç amacı olabilir. Ya karşısındaki kişinin burcundan, onun kişilik analizini yapacaktır. Ya da bu soruyu sorarak karşısındaki kişinin burcuyla kendi burcu arasındaki uyuma bakacaktır.

Bu iki amacın dışında, karşıdaki insana burç sormanın diğer bir amacı ise burçlar üzerine keyifli bir sohbet etmek olabilir. Özellikle günlük burç yorumlarını okumak beraber analiz etmek ve kendi hayatına göre yorumlamak gerçekten çok keyifli vakit geçirmenizi sağlar.

günlük burç
günlük burç

Sadece tüm burçların özelliklerini konuşmak iyi ve kötü yanlarını değerlendirmek bile size hiç hissetmeden saatler geçirtebilir. Eğer burçlar konusunda bilginiz yoksa bu sizin için büyük bir genel kültür kaybı olarak değerlendirilebilir.

Size önerim , hemen http://www.burclarim.org sitesini ziyaret ederek burç uyumu, günlük burç yorumları ve tüm burç özelliklerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca bu sitede astrolojiye dair birçok şey bulabilirsiniz. Eğer bu konuda daha da bilgilenmek istiyorsanız astroloji üzerine yazılmış ve derin burç analizleri içeren kitaplardan almanız işinizi görecektir.

3 comments on “Burç Yorumları ve Burç uyumları

  • Burç yorumlarına bakmadan geçirmediğim bir gün yok fakat çoğu site bir şeyleri kafasından sallıyor.Fakat burası öyle değil

  • Burçlar sadece bir fal değil genel kültürdür.Muhabbet konusudur yani günde 5-10 dakika ile takip edip okuması gerek en azından herkesin.

  • Günlük burç yorumu okumak insanın zamanının keyifli geçmesini sağlıyor.Bazen gerçekleşir mi tarzı hayal edip düşünüyorum mesela ben.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.