Çağdaş Perde Tasarımı ve Fikirler

Çağdaş perde tasarımları bir evde bir oda veya ofis için tamamen yeni bir özellik, bu moda konusunda bir lezzet verir. Geleneksel perde tasarımları anahtarı hayal gücü ve yaratıcılık bir ev iç tasarımı ve sadece geleneksel artı dekor ve mobilya seçmek için garanti edilir. Modern perde tasarımlarını keşfetmek ve çağdaş şık bir şekilde dekore edilerek evinizin tüm olanakları keşfetmek size özgürlük verir.

Modern perde baskısı, malzeme ve dikiş tarzı açısından ihtiyatlı yaklaşımın korunması tarafından tasarlanmıştır. Perdelerin bakımı klasik perdeler olarak büyük bir endişe olarak modern günlük yaşam, yıkanabilir perde gibi kullanımı kolay içerir. Perde görünümünde dekor ile birlikte mobilya temel gelişmeler koruyarak tasarlanmıştır. Kumaş gibi perde baskısı ve nötr renkler koyu ve parlak renkler arası dalgalanma yapabilirsiniz. Mevsimsel baskılar ve renkli modern perde tasarımları temel ilham kaynağı oldular.

the image

Hafif artı pamuk ve net hafif ipek gibi havadar malzeme ilkbahar / yaz sezonunda arzu edilir. Çiçekli kumaş üzerine meydan okurcasına basılmış olup olmadığınızı ya da tatlı dilli bir şekilde basılmış, rağbet baskılar da tercih edebilirsiniz. Kavramsal ve geometrik ayrıca perdeler için büyük çağdaş tasarımlar da vardır. Perdeler için çağdaş tasarımlar seçerek, ev ve işyeri mobilyaları değişen eğilimler doğrultusunda kişisel pozisyon ne kadar çağdaş ve modern bir talep edebilir.Vorhang – Vorhang

Çevik perde tasarımları ayrıca kullanılan ve geri dönüştürülebilir malzemelerden yapılıyor. Jüt ve ahşap payet gibi doğal elyaf ayrıca perdeler harika çağdaş tasarımlar oluşturmak için kullanılır. Eğer oda resmi ve zengin bir görünüm sunmak istiyorsanız, çok katmanlı perde tarzları da ayrıca vardır. Sırf şifon veya tül perde ince tabakalar evde pencereler ve kalın malzeme üzerinde bir kalkan giriş perde olarak kullanılabileceği göz önüne alındığında bir perde çubuk üzerinde tutulabilir. Perde tasarımı bu tür fantezi perde aksesuarları ile birlikte perde çubuk üzerinde perdelik gibi daha yaldızlar içerir. Bu perdeler genellikle çok rağbet alır.

Yatak Odası, İç Tasarım Perde

One comment on “Çağdaş Perde Tasarımı ve Fikirler

  • yatak odasındaki renk uyumuna hayran kaldım. ayrıca perdelerin dizaynı da bir harika olmuş. bu şekil bir perde de ben diktireceğim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.