Cebimizden kısmanız mı gerekiyor?

Dünyadaki kriz tüm ülkeleri vurmuş olup, ülkeler enflasyon eşiğine gelmişlerdir. Bu ülkelerde yapılan kısıtlamalar çalışan kişilerin geçiminde zorluklar çıkarmaktadır. Bu durumun yalnızca bizim ülkemizde olmadığından emin olabilirsiniz.

Enflasyon olan ülkelerde alım gücü giderek düşmektedir bu nedenle firmalar kampanya mantığını ortaya çıkartmışlardır. Az kar ederek çok satış yapma fikrini içeren kampanya alıcıları biraz daha rahatlatmak çabası içerisindedirler.

Kampanya ve fırsat ürünleri her mağazanın, her firmada farklılıklar gösterebilmektedir. Bu farklılıkları sizler kendi bütçenize göre markaları kıyaslayarak, fiyatlarını kıyaslayarak yapacaksınız. Sizlerin satın aldığınız ürünleri üreten firmalarla, satış yapan şirketlerin anlaştığı yere kadar indirim uygulanmaktadır.

İndirimleri sürekli olarak farklı ürünlerde, farklı çeşitlerde görebilmeniz mümkündür. Firmaların bu tür indirim ve kampanyaları sizlerin kredi kartlarına yaptıklarını biliniz. Kredi kartları bu indirimlerden ziyade, taksitle satın alabileceğiniz ürünler daha sonra, daha rahat ödemenizi sağlayarak sizlere nakit konusunda soluk aldıracaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.