Erkek giyiminin vazgeçilmeyen parçasını oluşturan ceketleri her beyin gardırobunda bulmak mümkün. Üzerine iyi oturan, ona yakışan bir ceket giymiş hele bunu uygun bir pantolonla kombinlemiş erkeğin şık olmaması için hiçbir neden yok. Ceket modelleri erkek giyimine özel tasarımlar yapan modacılar için her zaman önemli oldu.

Üstelik ceket hem yaz hem kış giyilebilen, kullanışlı bir üst giyim parçası. Kadın modası içinde de önemli ama nedense ceket bize hep erkek modasını çağrıştırır. Bu konuda yıllardır mükemmel tasarım kaliteli ürün anlayışıyla hizmet veren Wessi markası da bu çağrışımı pekiştiriyor. Erke giyiminin bu bilinen imzası şimdi erkek ceket modellerini online satışlarını sürdürdüğü beğenilerinize sunuyor.

erkek ceket
erkek ceket

Şık Görüntüler İçin

Koleksiyondaki ürünler sivri yaka, hakim yaka, kruvaze yaka, dikişli sivri yaka, slimfit ceket, iki cepli veya torba cepli, armalı, kolu trikolu, baklava desenli, kutu kapitone, deri ve kaşe karışımlı, kadife, ekose desenli yani kareli ceketler, tek düğme, çift düğme ve dört düğme ceketler olarak fotoğraflarıyla birlikte sergileniyor. Böylece siz ceketin nasıl durduğunu, size de katacağı şıklığı görebiliyorsunuz.

Wessi bugün 81 ildeki 450 satış noktasında da ürünlerini sizlere sunuyor. Yüzde yüz Türk sermayeli olan firma aylık 150 bin ürün çeşidini yaratma kapasitesine sahip. Bu binlerce ürün arasında size yakışan Wessi imzalı erkek ceket modellerini görmek ve almak artık hiç zor değil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.