Cep telefonları rafa mı kalkıyor?

Ev telefonları evlerimize yerleştiğinden bu yana elektrik su faturalarımızın yanında birde ev telefonları eklendi. Ev telefonlarıyla konuşurken yurt dışı ve şehirler arası görüşmelerde giderek katlanan kontörler bizleri geçim sıkıntısına kadar götürmekteydi.

Ev telefonlarımızın üstüne birde cep telefonu devrimi çıktıktan sonra kontör ve cep telefonu masrafı da eklenince telefon kullanıcıları ucuz şekilde telefonla konuşmanın yollarını aramaya başladılar.

cep telefonları
cep telefonları

Telefonla ucuza konuşmanın yollarını arayan kişiler de bunu internetin çıkmasının ardından araştırmaya başladılar ve pek etkili olmayan yöntemleri denediler ve başarısızlıkla sonuçladılar. Şimdilerde ise Sim only gibi pinli ev telefonu hatlarından konuşulabilen kartlar olup, evinizin hattı yurt dışına kapalı olsa bile görüşebilmektesiniz.

Sim only yurt dışı görüşme konusunda çok başarılı bir sonuç elde etmesinin en büyük nedeni ise arkasında dünyanın en büyük otellerinden biri olan Eugenia Victoria otelinin olmasıdır. Sim only ile yurt dışıyla rahatlıkla görüşebilir ve görüşürken ne kadar süreniz kaldığı gibi bilgileri öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.