Cilt temizliği canlılığı ve taze duruşu her zaman 5 yaş genç göstermeniz için temel bir unsurdur. Genel olarak da bilhassa bayanlar ciltlerinin canlı ve güzel olmasını isterler.

İşte bizlerde bu doğrultuda sizlere cildinizi nasıl canlı tutabilirsiniz. Bunları maddeler haline sıraladık. İşte cilt canlılığını sağlayacak unsurlar:

Cildi canlandırmak için öneriler
Cildi canlandırmak için öneriler

Genel yüz temizliği cildin canlı ve güzel kalması için temel unsurdur. Günlük yüzünüzü mutlaka 2 defa yıkamanız gerekmektedir.

Cilt bakım kremleri; doktor kontrollün de alınmış ve sizin herhangi bir alerjinizin olmadığı cilt kremlerini günlük düzenli olarak cildinize bütünleşmiş edin.

Nemlendirici ilaçlar; yine doktor kontrollün de kozmetik ürünlerin satıldığı noktalardan aralara günlük rutin bir şekilde nemlendirici alarak temizlik yapabilirsiniz.

Cildinizi çok fazla yormayın uykusuzluk gibi durumlarla boğulmayın çünkü bu sizin cildinize zarar verecektir.

Bu sıraladığımı yönergeleri takip edip, uygularsanız cildinizi canlı tutabilirsiniz.

7 comments on “Cildi canlandırmak için öneriler

  • ben yüzümü her sabah sabunla yıkıyorum .. yıkadıktan sonra cildim kuru oluyo sabunla yıkamamda bir sakınca var mı ? yada yararı var mı

  • cildim çok yağlı bu yüzden çok fazla sivilce ve siyah noktalar oluşuyor. Fazla krem cildimi daha da yağlandırıyor.Günde en az 10 kez sabunla yıkayıp duruluyorum. bu yöntem biraz olsun fayda sağlıyor.

  • Yaz geldi ya cildimize çok daha fazla özen göstermemiz gerekir. Bilhassa güneşin zararlı etkilerinden korunmak için cilt kremi kullanmalıyız.

  • cilt bakımı en önem verdiğim vücut bakımım. her gün düzenli olarak yüzüme nemlendirici sürüp masaj uyguluyorum. yatarken de mutlaka güzelce temizliyorum.

  • Bu mevsimde cildimin kurumaması için sürekli besleyici krem sürüyorum. güneşin çok kuvvetli olduğu saatlerde kesinlikle güneşte uzun süre kalmıyorum.

  • kadın dediğin bakımlı ve temiz olmalı yağlı ve siyah noktalarla dolu bir yüzle dolaşmayı hangi kadın isterki.

  • ben de yüzümü günde birkaç kez beyaz sabunla yıkıyorum. cildim pırıl pırıl ve kupkuru oluyor. beyaz sabun cilde çok faydalı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.