Cildimizi hangi şifalı doğal ürünlerle gençleştirebiliriz?

Bitkiler, doğal ihtiyaçlarımızdan olan yiyecek ihtiyacımızı karşılamalarının yanında, farklı şekillerde kullanımları da cilt güzelliği gibi kadın konularında ön plana çıkmaktadır. Bu tür gençleştirici etki gösteren şifalı bitkilerin karışımları öncelikle uzak doğu ülkelerinde gelişmiş olup daha sonrasında da batı ülkelerine taşınmıştır. İbni Sina’nın 800 kadar şifalı ilaçlardan bahsettiği kitap bilim adamları tarafından halen geçerliliğini sürdürmektedir.

Bu şifalı bitkilerin her biri cildiniz açısından farklılık gösterecektir yalnız cilde faydalı gelen bu bitkilerin farklılıkları yalnızca zaman açısından birbirlerinden ayrılmaktadır. Bu zaman şifalı bitkilerle bir karışım oluşturduğunuzda tabiî ki aynı etkileri farklı şekillerde gösteren türden olan karışımlardan bahsetmekteyiz. Bu karışımlara şifalı ilaçlar denilmektedir ve cildinize sürerek yapmış olduğunuz cilt maskenizi ardından güzelce durulayarak kısa sürelerde etkisini gösterecektir.

Bitkilerin dışında şifalı meyveler cilt için kullanılarak gençleştirici etkilerini göstermektedir. Meyvelerin olgunlarından dilimleyerek yüzünüze yerleştirerek içerisindeki etkilerin cildinize işlemesiyle cildiniz kısa sürede gençleşecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.