Beslenme öğünleri arasında yer alan ve düzenli olarak tüketildiği zaman cinsel güç arttırıcı özellikler kazanan besinler bulunmaktadır.

Bu besinler zaman ile cinsel gücün kamçılanmasına ve artmasına neden olmaktadır. Bu cinsel isteğin çıkmasına yardımcı olan ise her insanın vücudunda bulunan biyokimyasal etkileşimlerdir.

Bu metabolizma olayı oldukça karmaşık ve dengesiz olarak hareket etmektedir.

Cinsel Gücü Arttıran Yiyecekler
Cinsel Gücü Arttıran Yiyecekler

Beslenme öğeleri arasında yer alan ve faydaları kat kat görülen besin öğeleri sadece cinsel gücü arttımak için değil, sağlıklı yaşamak, kilo vermek, damar, kalp ve sinir sistemlerini düzenlemek ve yoluna koymak için oldukça etkilidir ve bu düzen cinsel gücün kaybolmamasını, artmasını sağlamaktadır.

Antiokdisan özelliği taşımakta olan E vitaminlerinin penis içerisindeki dokuların özelliklerini ve damar sistemlerini korumasından dolayı oldukça faydalı olduğu uzmanların vurguladıkları bir bilgidir.

E vitaminin taşıdığı özelliklerden en önemlisi bozuk olan testis fonksiyonlarında iyileştirmesidir.

Pek çok insan alköl aldığı zaman cinsel gücünün arttığını, rahatladığını ve cinsel arzunun kat kat arttığını söylemektedir.

Alkol enerjisi oldukça yüksek olan bir maddedir. Vücutta ki enerji düzeyinin üzerinde çıkması durumunda kendini yağ olarak metabolizmaya atmakta ve çeşitli sağlık problemlerine yol açmaktadır.

Bu sorunlardan en önemlileri arasında damar tıkanıklığı yer almaktadır.

Türkiye’de yapılan araştırmaların yanı sıra pek çok Amerikan ve İtalyan araştırmacılarında üzerinde durdukları istiridye içerdiği bazı aminoasitler sayesinde cinsel gücün artmasında ve performansın çoğalmasında yardımcı olmaktadır.

11 comments on “Cinsel Gücü Arttıran Yiyecekler

  • Cinsel güç de dahil vücudun bütün aktivitelerini düzenli bir şekilde yapabilmesi için sağlıklı beslenme, spor ve stresten uzak bir yaşam yeterlidir.

  • 70 yaşından sonra cinsel güç peşine düşmenin bir anlamı yok. Her şey gibi cinsel yaşamın da bir sınırı var. bunu zorlamak insanı ölüme götürür.

  • Sağlıklı beslenen ve sürekli spor yapan insanların cinsel yaşamları da normal yaşamları gibi sağlıklı olur. aşırı sigara ve alkol kullananların bir yaştan sonra cinsel problemler yaşamaya başlamaları normaldir.

  • cinsel gücü arttırmak için çok sayıda bitkisel ürün var. bunların hiç birisinin de yan etkisi yok. ihtiyacı olanlar gönül rahatlığı ile kullanabilir.

  • 58 yaşımdayım eski cinsel performansım kalmadı. piyasada satılan ilaçların yararlı olmayacağını söylüyorlar. en çok ne yersem iyi gelir acaba.

  • Cinsel gücü arttırıyor diye internette abuk sabuk şeyler önerilmiş. Her önüne gelen kendini uzman sanıyor herhalde.

  • Cinsel gücü arttırmak için özel bir macun yaptırıyorum.arada bir bu macundan yemek bana yetiyorda artıyor bile

  • cinsel istek ve cinsel güç yaşlar ilerledikçe yavaşlamaya başlar. bundan doğal hiç bir şey olamaz. takviyeler ancak dikkatli kullanılırsa faydalı olur. bir dostum bu yüzden kalp krizinden öldü.

  • keçibonuzunu kaynatıyorum bu suyu içerek kendimi cinsel olarak dinç tutmaya çalışıyorum. çok işe yaradığını herkese söyleyebilirim.

  • sabah kahvaltısı da olmak üzere hiç bir öğünümü boş geçmiyorum. Bilhassa bal ve pekmezi çok fazla yiyorum. cinsel sağlığımda gayet yerinde.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.