Biliyoruz ki çocuklarımız günümüzde dışarıda oynamak yerine bilgisayarda oyun oynamayı tercih ediyor. Aslında çocuklarımız bir bakıma da haklılar diyebiliriz çünkü sokaklarımız eskisi kadar güvenli ve oyun oynamaya elverişli değil. Bu yüzden özellikle küçük yaştaki çocuklar flash oyun sitelerini sıklıkla ziyaret etmektedir.

Balon Patlatma Oyunu
Balon Patlatma Oyunu

 

Aslında bu oyunlar çocuklarımız için yalnızca eğlence kaynağı değildir. Aynı zamanda çocuklarımıza bazı şeyler de kazandırmaktadır. Mesela beceri oyunları çocuklarımıza aynı anda birden fazla şeye odaklanma becerisini ve bazı şeyleri hızlı yapma becerisini kazandırmaktadır.

Mesela bir Balon Patlatma Oyununda zamana karşı yarışmayı öğrenir, küçük çocuklar. Aynı zamanda o renkli dünyadaki renkleri de iyi bir şekilde ayırt edebilir. Bu tür Balon Patlatma Oyunları çocuklarımızı hem eğlendiriyor hem de zamanla yarışmayı öğretiyor.

Yani çocuklarımızın eğlenmek için oynadığı oyunlar bazen onlara çeşitli beceriler kazandırabiliyor. Yani onlar Balonları Patlatmaktan eğlenirken aynı zamanda bazı şeyler de kazanıyorlar. Eğer siz de en güzel balon patlatma oyunlarını oynamak istiyorsanız http://www.balonpatlatmaoyunu.biz/ adlı web sitemizi ziyaret edip en güzel balon patlatma oyunlarına göz atabilirsiniz.

3 comments on “Çocuklar ve Balon Patlatma Oyunları

  • Balon patlatma oyunları çok zevkli ya. 😀 Belirli sürede bir sürü balon patlatmak gerekiyor ve eğlenceli…

  • Şener’e katılıyorum. Çok zevkli gerçekten. Araba oyunlarına göre de çok zevkliler…

  • Bu oyunun en güzel yanlarından birisi de herhangi bir uğraş gerekmiyor. Bildiğiniz şeyi yapıyorsunuz sürekli. Çok teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.