Dekorasyonun inceliği çiçekler

 

Evlerimizde sürekli değişiklik isteyebiliyoruz. Özellikle evlerde çok daha fazla vakit geçiren bayanlar dekorasyon konusunda erkeklerden daha ısrarcı olmaktadırlar. Özellikle bu durum çalışmayan bayanlarda daha fazla geçerlidir.

Evde yapacak bir şey bulamayan ev hanımı evinin dekorasyonunun güzel gözükmesini ve bu sayede misafirleri huzur içerisinde davet etmesini sağlamaktadır. Kadınlar için dekorasyon konusunda köklü değişiklikler her zaman aramazlar ama ufak değişiklikleri sürekli aramaktadırlar. Örneğin evlerde ki en güzel dekorasyon aracınız ve oksijen kaynağınız olan çiçekçi bu konuda evi baştan sona değiştirecektir.

çiçek sepeti

Öncelikle dekorasyon güncelliğinin yalnızca görünümle alakalı olmadığını unutmayınız. Evin dekorasyonu ne kadar uyumlu, psikolojik yönden rahatlatıcı ürünler ile döşenmiş ise evinizde aile içi huzurda bir o kadar sevgi dolu olacağından emin olabilirsiniz. Bu konuda en iyi pozitif enerjiyi yayan çiçek evin belirli noktalarında olmalıdır. Çiçekler gündüzleri oksijen kaynağı iken geceleri karbondioksit meydana çıkarttıklarını unutmamalısınız. Bu nedenle uyuduğunuz yerler haricindeki her yerde çiçekdöşeyebilirsiniz.

Evlerinizde masalarınızın sehpalarınızın üzerlerine çiçek sepeti de koyarak daha değişik bir dekorasyon ortamı da sağlayabilirsiniz. Dekorasyondaki çiçekler çoğunlukla canlı saksı içerisinde çiçekler olması gerekse de bazı durumlarda kurutulmuş çiçeklerde kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.