Duşakabinleri sadece beyaz bir profil olarak düşünmeyin. Birçok dikkat edilmesi gereken kriterler bulunmaktadır. Öncelikle üretildiği malzeme olarak 2’ye ayrılırlar. Birisi bildiğimiz beyaz profiller, diğeri ise krom kaplı olanlardır. Eğer ki suyunuz çok kaliteli değilse kromlu tercih etmeniz yıpranmayı geciktirecektir.

Aluminyumdan üretilen duşakabinler kesinlikle paslanma yapmazlar fakat suyun durumuna göre kabarma ve benzeri yıpranmalar oluşabilir. Krom görünümlü olanlar da kendi içerisinde 2’ye ayrılır parlak ve mat olmak üzere. Temizlik açısından tercihinizi mat olandan yana kullanırsanız su lekelerini çok fazla belli etmezler.

duşakabin alırken dikkat edilmesi gerekenler
duşakabin alırken dikkat edilmesi gerekenler

Duşa kabinlerdeki camlarda farklılık gösterir. Özellikle pleksi camların tercih edilmesi bizim için daha kullanışlı olacaktır. Esnek ve bakteri oluşturmayan bu camlar, aynı zamanda kireç lekesini de göstermemektedir. Türkiye’de en çok tercih edilen cam çeşididir. Bu camlarda farklı desenlerde bulunmaktadır. İstediğinizi fiyatına göre tercih edebilirsiniz.

Sizde sağlıklı, rahat ve kullanışlı bir duşa kabin almak istiyorsanız www.basakdusakabin.com adresini ziyaret ederek ürünler hakkında detaylı bilgi ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Adresimizde bulunan numaramız ile de iletişime geçerek, bilmek istediğiniz bütün soruları sorabilirsiniz.

3 comments on “Duşakabin alırken dikkat edilmesi gerekenler

  • Yanlış hatırlamıyorsam 4 ay öncesine kadar 1 ay boyunca duşakabin firması aradım! Fiyatı yüksek olan mı dersin modelleri eski olan mı dersin… Başak Duşakabin ise hem fiyat uygun hem de 2012 modelleriyle beni cezp etti. Tavsiye ederim.

  • Duşakabin rahatlığı olsun isteyenler, duşakabinda duş almayı sevenler… 2012 modellerinden seçiminizi Başak Duşakabin firmasından yaparak bence sizde bu aralar ki indirimden yararlanmayı tercih edin!

  • Duşakabin bence araştırılarak alınmalıdır. Bu konuda dikkat etmeli, modellere bakmalı ve kaliteli olup olmadığını da bazı bilgiler edinerek görmelisiniz. Saygılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.