İpad ilk çıktığı günlerden beri harika aplikasyonlarıyla kendinden söz ettiren mükemmel bir cihazdır. Mayıs 2011’de üretimi yapılan The I on Audio iCade sayesinde adından sık sık söz ettirmeyi başardı.

Eskiden çocuklar okuldan kaçar ve arcade makinelerde oyunlar oynardı. Günümüzde dahi eskiden okuldan kaçan çocuklar bu oyunlarda çok iyi performans sergiler. İpad ile bu efsane geri dönüyor.

Efsane, iPad ile geri döndü!
Efsane, iPad ile geri döndü!

Atari Arcade Duo Powered Joystic adıyla piyasaya çıkacak olan bu konsol, ilk üretilen arcade olan retro tarzındadır. Cihazın içinde mevcut 100 adet atari oyunu bulunacak ve Ataris Greatest Hits isimlie ipad aplikasyonu alt yapısını kullanacak.

Geçen aylarda üretimi yapılan iCade modelerine oranla daha şık ve sade olması düşünülen bu ürün, iCade’in piyasa fiyatı olan 99 doların altında olacak gibi. Kontrolü 1 kol ve 4 tuş ile olacak bu ürün, bluetooth bağlantıyla değil direkt konsolun üzerine koyulacak.

Açıklanan detaylar bu kadar, diğer detaylar henüz yetkili ve üretici firma tarafından açıklanmamıştır. Piyasadaki yerini alması fazla uzun sürmeyeceği düşünülen bu cihaz eski atari hastalarının vazgeçilmezi olacak…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.