İnternet üzerinden yayın yapan haber siteleri incelendiğinde bu sitelerin büyük çoğunluğunda daha çok ulusal haberlerin yer aldığı görülmektedir. Ancak yerel haberler de söz konusu kentlerde yaşayanlar için büyük önem teşkil etmektedir ve bu siteleri hazırlamak ulusal web sayfalarına göre daha zordur. Elazığ haber eksiksiz haberleri sunmak için kendi ajansından aldığı kaynakları ve bilgileri kullanmaktadır. Bunun da gerçeğe dayanan haberler gibi bir sonucu doğuracağı kesindir.

Elazığ haber
Elazığ haber

 

İnternet web sayfaları için konuşacak olursak ortalama bir haber sitesinde yer alan bir haber sadece karma bir özellik taşır. Kendinden başka birçok haber ajansından faydalanılarak hazırlanan haberler kısmen güvenilir bir nitelik taşır. Bunun da internet gazetesi okuyucuları için sıkıntı yaratacağı üzerinde şüphe yoktur.

Elazığ haberleri bu anlamda tam bir yerellik örneği gösterirken Elazığ’ın ilişkili olduğu bütün kentler hakkında da bilgilendirici haberler yer almaktadır. Kültür – sanat haberlerinden ekonomi ve asayişe kadar uzanan yelpazede Elazığ’da yaşayan herkes için kusursuz bir bilgi kaynağı sunulmaktadır. Daha fazla bilgi için http://www.elazighaber.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

3 comments on “Elazığ’dan Habersiz Kalmayın

  • Elazığ hakkında haberlere artık kolay bir şekilde ulaşabileceğiz.. Bunu sağlayanların ellerine sağlık. 🙂

  • Böyle haber sitelerinin olması gerçekten çok iyi oluyor. Memleketimizin haberlerine kolay bir şekilde bakabiliyoruz. Teşekkürler.

  • Üstteki arkadaşlara katılıyorum. Bende böyle siteleri destekliyorum. Umarım çoğalırlar. Bu hizmeti sağlayanların ellerine sağlık, teşekkürler. 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.