Kredi kartı dolandırıcıları her geçen gün yeni bir yöntem geliştirerek çok sayıda kişiyi mağdur etmeye devam ediyor. Bunun önüne geçmek için alınan onca önleme rağmen dolandırıcılar kart sahiplerinin kişisel verilerini ele geçirmeyi bir şekilde başarıyor. Ancak ukash kart kullanımı dolandırıcılara fırsat vermiyor. Çünkü bu kart ile yapılan ödemelerde veya para transferlerinde hiçbir kişisel bilginizi online ortamda kullanmanıza gerek yok.

ukash kart
ukash kart

Kişisel bilgilerinizi paylaşmadan alışveriş yapabiliyor, ukash ile güvenle ödemelerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Kullanıma hazır para miktarlarını içeren paketler arasından bütçenize uygun bir meblağı satın almanız halinde size 19 numaralı bir kod bildiriliyor. Ödemelerinizde sadece bu kod numarasını kullanıyorsunuz. Güvenli olduğu kadar pratik bir ödeme uygulaması sunan sistem dolandırıcıların önüne geçmeyi başardı.

Özellikle Avrupa ülkelerinde en çok kullanılan sistem olma özelliğini kazanan bu kart ile siz de online alışverişlerinizde ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Satın aldıktan sonra 1 yıl boyunca kullanabileceğiniz ucuz ukash  için www.ukashgemisi.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden temin edeceğiniz kartlar sayesinde güvenli alışverişin kapıları sizlere açılacak.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.