Hassas ciltleri için üretilmiş olan Erica Biberiye & Papatya Kremi ile cildinizin temizliğini ve bakımını yapabilir cildinizde oluşan sorunları da tamamıyla ortadan kaldırmış olursunuz. Şimdi sizlere Erica Biberiye & Papatya Kreminden bahsedeceğiz.

Öncelikle Erica Biberiye & Papatya Kremi doktor kontrollü bir krem olup eczane gibi benzeri noktalarda da satılmaktadır.

İçerisinde papatya, biberiye, kekik, lavanta ve ada çayı gibi karışımların bulunduğu bu krem bundan ötürü birçok cilt hastalığı için birebir tedavidir.

Ayrıca Erica Biberiye & Papatya Kremi yalnızda ciltteki sorunları def etmekle kalmıyor. Güneş yanıklarından koruyarak çıkabilecek farklı cilt sorunlarını da önlemiş oluyor.

Kullanımı oldukça basit olan Erica Biberiye & Papatya Kremini günde birkaç sefer kullanarak cilt sağlığınızı kontrol altına alabilirsiniz. Ve bunla birlikte hayalinzdeki cilte sahip olabilirsiniz.

6 comments on “Erica Biberiye ve Papatya Kremi

  • pürüzsüz bir cilde sahip olmak istiyordum arkadaşım bana papatya kremini önerdi. ben yok öyle birşey demiştim varmış gerçekten.

  • cildim çok kuru nemlendirici olarak kullanmak için Erica Biberiye ve Papatya Kremini herhangi bir eczaneden reçete olmadan alma şansımız var mıdır.

  • Benim cildim çok kuru. erica biberiye papatya kremi nemlendirici olarak cildime yayarlı olurmu.olursa hemen gidip eczaneden alacağım.

  • cidim için bu güne kadar çok çeşitli kremler ve nemlendiriciler kullandım birde erica biberiye papatya kremi kullanalım bakalım nasıl olacak.

  • Sürekli kullandığım kremimi yazlığa giderken evde unutmuşum. eşimin aldığı kremi kullandım her yerimde kabarıklar çıktı. aman başka kremleri kullanırken dikkat edin.

  • yüzümdeki siyah noktalar yüzünden çok sıkıntı çekiyorum. acaba sağlık ocağında Erica Biberiye & Papatya Kremini yazdırabilirmiyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.