İçinde huzurla yaşadığımız alanlar olan evlerimizde konfor kadar dekorasyonda çok önemli. Özellikle salon takımlarında kullanılan mobilya dekorasyonların da son derece rahat ve modern çizgiler yakalayan köşe koltuk yani yeni ismi ile l koltuklar son derece popüler ve göz alıcı.

Bayanların çoğu zamanlarının geçtiği mutfaklarda ise çok daha kullanışlı alanlar yaratmak çok önemli. Özellikle mutfak dekorasyonunda, fazla sayıda ve geniş çekmeceleri olması gereken mutfak dolapları tercih edilmeli ve genelde küçük mutfakları daha büyük göstermek adına açık renkler tercih edilmelidir.

mobilya dekorasyon
mobilya dekorasyon

Evlerden ayrı olarak düşünülen bahçeler ise, aslında bir eve belki de en çok değer katan alanların başında geliyor. Özellikle yaz aylarında dost sohbetleri, yenilecek akşam yemekleri için olabildiğince yeşil ve renkli bir bahçe dekorasyonu yapmanız geçirilen saatleri daha güzel ve zevkli kılacaktır.

Eğer sizde evinize bir dekorasyon yapmayı düşünüyor ama nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız http://www.mobideko.com/ adresinden yeni tarz mobilyaları inceleyebilir ve evinizi için gerekli olan tüm ipuçlarını bulabilirsiniz. Sürekli güncellenen ve yenilenen site ile her zaman modayı takipte kalacak ve evlerinizde uygulamanız için size ilham verecek.

4 comments on “Ev dekorasyonları

  • Yeni tarz mobilyalar gerçekten çok hoş. Eski tasarımlara göre kat kat daha iyi büyük gelişmeler var..

  • Benimde gözüme mobilyalar çarptı. Zaten değiştirecektim mobilyaları bu gerçekten çok iyi oldu.

  • Benimde gözüme mobilyalar çarptı. Zaten değiştirecektim mobilyaları bu gerçekten çok iyi oldu.

  • Bu seneki tasarımlar kadınları çok cezbediyor. Özellikle mutfak tasarımları çok hoşuma gitti. Öneriniz için çok teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.