Taşınmak her zaman büyük bir sorun olmuştur. Mecburiyetten veya isteyerek de olsa eşyaların yer değiştirmesi çoğu zaman onları kırılmasına veya incinmesine neden olmuştur.

Ev sahipleri yıllarca çalışarak edindikleri eşyaların, aile yadigârı antikaların, zaman içinde eve giren hatıraların taşınma sırasında hasar görmesini istemedikleri için bunları tek tek paketlemektelerdi. Bu uzun ve yorucu bir süreçti. Çoğu eşya paketlenmeyecek kadar büyük olduğundan taşıyıcılar merdivenlerden çıkarken bunları apartmanların köşesine çarpıp kırabiliyorlardı. taa ki Evden eve nakliyat kavramı gelene kadar…

Taşınma sırasında kamyon içinde eşyaların hasar görmemesi için büyük özen gösteren firmalar apartman içi taşıma sırasında oluşan sorunlara bir çözüm bulamıyorlardı. nakliyat

Gerek eleman dikkatsizliği gerek eşyaların narinliği ev sahipleri ile taşıyıcılar arasında önü alınamaz tartışmalara neden oluyordu. Son zamanlarda çıkan evde eve taşınma platformu bu sorunlara son vermeyi başardı. Kamyondan uzatılan bir merdiven yardımı ile eşyalar merdivenlerde taşınmadan direk evinizin balkonundan içeri taşınabiliyor. Böylece taşıma sırasında yaşanan sorunlar en aza indirildi.

Eleman ihtiyacının düşmesi evde eve nakliyat fiyatlarını da oldukça düşürdü. Günümüzde nakliye firmaları taşınma isteklerini hızlı ve en az hasarla atlatacak şekilde hizmet verebiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.