Ev taşırken en fazla yaşanan sıkıntıların başında taşınan eşyaların hasar görmesidir. Kendi imkanlarımız ile ev taşıdığımızda bu sorun çoğunlukla başımıza gelecektir.

Ya taşınan mobilyaların kenarı çizilecek veya kırılacaktır. Ya da kırılacak eşyaları iyi paketleyemediğimiz için bazılarının kırılmasına neden olacağız. Belki de bizim için maddi veya manevi anlamda çok değerli olan eşyaların kırılması nedeni ile moralimiz son derece bozulmuş olacaktır.

nakliyat
nakliyat

 

evden eve nakliyat firmaları işte tüm bu riskleri üstlenerek hasarsız bir şekilde evinizi taşımaya talip olmaktadır. Evden eve nakliye firması eğitimli taşıma personeli ile son derece seri bir şekilde eşyalarınızı paketleyecek ve onları kamyona yükleyecektir. Bu arada eşyalarınız sigortalanacağı için herhangi bir hasar anında sigorta şirketi tarafından karşılanacaktır.

Ev taşımanın maddi ve manevi sıkıntıları ile uğraşmak istemezseniz yapmanız gereken en önemli iş elbette evden eve nakliye firması çağırmak olacaktır. Bunun için en iyisi ise www.estnakliyat.com sitesi olacaktır. İster telefon ister mail yolu ile davetinize hemen cevap verecek ve en iyi şartlarda eviniz taşınacaktır.

3 comments on “Evden eve nakliyat ile taşınma kolaylığı

  • Ev taşımak gerçekten bilinmesi gereken bir şey. Kolilemeyi, paketlemeyi bilmek gerekiyor. En zararsız şekilde taşınılması için nakliyat firması mutlaka büyük bir kolaylık.

  • Eşyalarınız zarar görmesin diyorsanız mutlaka Nakliyat firması ile çalışın diyorum. Hem büyük bir sıkıntıdan hemde bilinçsiz taşınmadan kurtulmuş olursunuz.

  • Kendimiz ev taşırken sigorta veremiyoruz ama Nakliyat firmaları sigortada yapıyor . Tercih için bu bile yeter. O kadar dağınıklık ve yorgunluğu çekmek istemez kimse.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.