Evlerimiz için çok fazla sayıda dekorasyon alternatifleri üretebiliriz fakat tüm alternatiflerin yeteri kadar asil durması olası değildir. Bu durumlarda kullanış açısından en ideal seçimlerden birisi mermer odaklı dekorasyon çalışmalarıdır.

mermer
mermer

Özellikle hijyen konusunda da size çok büyük kolaylıklar sağlayacak olan mermer, yer ve duvar tercihlerinde sıkça kullanılmaktadır. Bizim size önereceğimiz mermer modelleri ise genellikle desenli olacaktır. Sade desenlerin olduğu ve mobilya modelleriniz ile uyum içerisinde olacak olan desenli mermerleri tercih edebilirsiniz.

Eğer müstakil ya da bahçeli bir eve sahipseniz ve dekorasyon çalışmalarına dış yüzeyden başlamayı düşünüyorsanız, bu durumda granit de sizin için dış cephe çözümlerinde ideal bir tercih olarak öne çıkacaktır. Oluşumu konusunda net bilgilere sahip olunmasa da granit, binlerce yıldır var olan ve yağmur ve kar gibi dış etkenlere karşı oldukça direnişli bir yapıya sahiptir.

Bununla birlikte mermer sektöründe yapı dekorasyonu tarafından son yıllarda sıkça kullanılan taşlardan birisi de traverten diyebiliriz. Dünyanın dört bir yanından ziyaretçi çeken Pamukkale travertenleri artık evlerimizin içerisinde kendisine yer edinmeye başladı.

Tüm modeller hakkında daha detaylı bilgi almak için http://www.sertasmermer.com adresini ziyaret edebilir ve fiyat bilgilerine hızlıca ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.