Bilindiği gibi facebook dünya üzerinde birçok ülkede kullanılmakta ve milyarlarca kullanıcıya sahip olduğu bilinmektedir. Türkiye’de de gerçekten hatrı sayılır bir kullanıcıya sahip olduğunuda bilmekteyiz.

Facebook sıkıntılı dönemler geçirdiği şu son günlerde kendini toparlayabilmek adına yeni arayışlar içine girmiştir diyebiliriz. Bu kadar gelişme ve büyüme Mark Zuckerberg’in görevini daha profesyonel ellere teslim etmeli mi sorusunuda beraberinde getirmiyor değil? Bu konular ışığında insanlar tartışa dursun facebook yeni arayışlarıyla kendine biraz daha zaman kazandırmaya çalışmakta diyebiliriz.

facebook sponsorlu aramalar

Bunlardan biride facebook profilinizde isminizin yanında yer alan arama çubuğunda artık sponsorlu reklamların çıkması. Artık arama çubuğunda arama yapmak istediğinizde sponsorlu reklamlarda görünmeye başlayacaktır. Büyük markalar ve özellikle oyun geliştiricilerin daha çok kullanabilmeleri adına iş yapacağı görülebilmektedir.

Facebook son günlerde birçok yenilik bulmaya çalışarak gidişatını iyileştirmek istemekte. Aslına bakarsanız bu yenilikler bazı kullanıcıların tepkisinede neden olmaktadır. Birçok kullanıcı facebookun bu para kazanma yöntemlerini çizgisine yakışır bulmamaktadır. Şimdilik bir sorun olmasada bu ne kadar daha böyle devam edecek bunu ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.