http://hackworm.files.wordpress.com/2009/10/farmville.jpgNe kadar basit masum bir oyun gibi görünsede her online oyun gibi FarmVille de bağımlılık yaratan , kullanıcıları kendine bağlayan bir oyun .. Zaten bu gibi işlerden para kazanabilmek içinde kullanıcıyı oyuna bağlamak gerekiyor. Kimileri sıkılabiliyor oyundan artık kopmak istiyor. Farmville nasıl kapatılır , farmville hesabı nasıl silinir , farmville oyunundan nasıl kurtulurum gibi sorularınıza cevap bulabileceğiniz bir anlatım hazırladım sizlere.. resimli olarak işlem sırasını takip ediniz..

yeni facebook tasarımına göre anlatıyorum. sağ üst köşedeki hesap butonunda uygulama ayarlarına girin.

son bir ay içinde kullandığınız 10 uygulama gelicek önünüze. bu alandan FarmVille yi bulup ok ile gösterdiğim çarpıya tıklayın.

ardında önünüze gelen uyarı balonundan kaldırı tıklıyoruz ve farmville ‘ yi kaldırıyoruz.. evet işlem bu kadar. kurtuldunuz farmville den .

2 comments on “Farmvilleden nasıl çıkılır?

  • merhaba günlerdir bu oyundan çıkmak istediğim halde çıkış yapamıyorum.sizin verdiğiniz bilgileri denedim yinede çıkamadım.bana yardımcı olurmusunuz.gerçekten çok yoruldum zaten oyunu oynamayı beceremedim dahada sıkıcı oldu benim için.

  • farmville oyunundan çıkmak istiyorum lütfen yardımcı olun bir türlü çıkamadım arkadaşların gönderilerindende çok bunaldım sayfamdan kaldırın lütfen rica ediyorum tşkkrler..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.