Şirketleriniz için yaptıracağınız flamalar çok çeşitli alternatiflerde sizlere sunuluyor. İster ip üzerine  tutturulabilir,r isterseniz dış bölümleri saçaklı modeller yapılarak daha dekoratif görüntüler elde edebilirsiniz.  Bayrak yapımlarında kaliteyi ön plana almalı ve sadece güvenilir firmalardan sipariş vermeniz yerinde ve en doğru karar olacaktır.

üçgen flama
üçgen flama

http://www.bayrakci.org/  sitesinden arzu ettiğiniz renk ve boylarda normal flama ya da üçgen flamalarınızı yaptırabilirsiniz. Kendi arasında da birçok kategorilere ayrılan flamalar sizin tercih ettiğiniz şekillere göre düzenlenir. Fiyatlarının da makul boyutlarda olduğu flamalar sizin bir nevi kartvizitiniz gibi olacak ve sizi bir sonraki aşamaya taşıyacaktır.  Sizler de en uygun fiyatlar için firma ile iletişime geçerek örenebilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

Kırlangıç flamalarda görüntü olarak güzel ve firma tanıtımlarınız için idealdir. Sipariş vereceğiniz zaman dilediğiniz kadar sipariş geçebileceğiniz ve tam olarak istediğiniz şekilde tasarlanacak olan flamalara bayrakci.org sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İster masalarınızda, ister fuarlardaki stndlarda, isterseniz yurt dışı gezilerinde yanınıza götürerek neyi temsil ettiğinizi çok kolay bir şekilde sunum yaparak gösterebilirsiniz.

3 comments on “Flamalar

  • Flamalar gerçekten cok hos duruyor. Üçgen flamalar son dönemlerde tutuluyor.

  • Görüntü olarak gerçekten hoş flamlar yapılıyor. İşini iyi yapan bir şirket

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.