Fragman izlemeden film izlememek film severler için bir öncelik haline gelmiştir. Öncelikle fragman ile filmin özelliklerini görmek sonrasında ise film izle kararı vermek birçok kişinin uyguladığı yöntemler arasına girmiştir. Zaten bazı fragmanların sosyal paylaşım sitelerinde izlenirlik oranları milyon rakamlarını rahatlık ile geçmesi bundandır.

film izle
film izle

Yapımcılar film daha çekilirken bile fragman çekmek de ve bunu video siteleri ile izleyicinin onayına sunmaktadır. Eğer fragman yeteri kadar ilgi görür ise filme daha da çok para yatırmaktadır. Bunun yanında oyuncuların performansı sorgulanmak da ve ona göre yeni değerlendirmeler yapılmaktadır.

Fragman ile filmin başarısını artırmak gerçekten de son derece akıllı bir yöntemdir. Film izle gişe başarısı önceden bile tespit edilecek ve yatırımın miktarı ona göre artırılıp eksiltebilinecektir. Gora gibi yerli filmlerin fragman izlenme oranlarını düşünürseniz fragman izleme konusunda ne kadar duyarlı olduğumuz da ortaya çıkar.

Öncelikle film izle konusunda karar verip vermemeyi düşünüyor iseniz fragman konusunda da en sağlıklı ve donmadan görüntüyü de izlemeyi istiyor iseniz en iyi fragman izleme sitesi olan http://www.hitfilmizle.com sitesini ziyaret ediniz.

3 comments on “Fragmanları izleyerek film seçin

  • Bir film için en çok dikkat edilmesi gereken yer fragmanıdır, çünkü insanlar fragmana göre filme puan veriyor. belkide iyi olmayan filmler bile fragmanları sayesinde çok izlenebiliyor

  • özgeye katılıyorum fakat artık her şey eskisi gibi değil, filme gelmeden hakkında detaylı araştırma yapan bir izleyici kitlesi var

  • Bir filmi izlemeden fragmanına ben de bakarım kesinlikle, bu önerdiğiniz siteyi de inceliyorum teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.