Akıllı telefon dünyasının önemli isimlerinden biri haline gelen Samsung‘un en ses getiren cihazlarından birisi olan Note ailesinin ilk üyelerinden Galaxy Note için Premium Suite paketi hazırlanıyor. Daha önce yıl sonunda duyurulacağı planlanan Premium Suite paketi henüz kullanıma sunulmuş değil.

Ancak bir kez daha doğrulanan ve onaylanan Premium Suite paketi, Galaxy Note kullanıcılarını fazlasıyla sevindirecek .Galaxy Note 2’ye fiziksek olarak benzerliği ve teknik özellikle bakımından da halen daha geçerli sayılabilecek özelliklerine sahip olan Galaxy Note, Samsung tarafından halen daha unutulmuş değil.

Galaxy Note
Galaxy Note

Gerçekten akıllı telefonlarda çığır açmayı sağlayan Galaxy Note hiç bir zaman unutulmamalı. Halen daha aynı etkiyi bırakmış durumda ve özelliğini kaybetmemiş durumda. Böyle şeylerin yapılması ve Samsung’un Galaxy Note’u unutmaması bizleri sevindiriyor.

Galaxy Note 2 ile aynı sistem yapısına sahip olan Galaxy Note üzerinde böyle yenilikler ve düzenlemeler yapılacak elbet. Çünkü halen daha yaygın bir şekilde Galaxy Note kullanılmakta.. Galaxy serilerinin en çok konuşulan sürümüdür Galaxy Note..

Android’i bizlere çok daha iyi bir şekilde sundu Galaxy Not ve bunları da hak ediyor açıkçası.. Böyle yeniliklerin yapılması da bir yandan haklı ve doğru bir karar olarak nitelendiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.