Samsung’un Galaxy S3’ten sonra ses getirmeyi beklediği  ve umut ettiği yeni telefonu Galaxy S4 hakkında söylentiler gün geçtikçe alevlenmeye başlıyor. Galaxy S4 ile ilgili son dedikodu ise bir fotoğraf paylaşım sisteminde dikkatleri çeken Galaxy S3’ün yanındaki telfeonun resmi… İddialar fotoğraftaki cihazın Galaxy S4 olduğu yönünde. Bu önemli bir iddia.

Galaxy S4
Galaxy S4

Kablosuz şarj seçeneği, 4.99 inç Full HD ekran ve Exynos 5 Octa işlemciye sahip olacağı düşünülmekte olan Galaxy S4’ün fotoğrafı Galaxy S3’e göre daha az kavisli olduğu ve Galaxy S3’e oranla daha büyük olacağıda dikkatlerden kaçmıyor.

Ayrıca paylaşılan fotoğraflara bir bakarsak Galaxy S4’ün ekranında 22 Nisan Pazartesi gününü göstermesi cihazın çıkış tarihini gösterdiği iddiaları arasında yer alıyor. Bu fotoğrafların herhangi bir resmi kaynaktan paylaşılmadığını ve ne kadar doğru olduğu henüz belli değil. Taktir sizin. Gerçek Galaxy S4’ün çıkış tarihine kadar hemen hemen her görüntü ve her söylenti sadece dedikodu olarak kalacaktır. İleride Galaxy S4 hakkında henüz kesin bir bilgi yok. Resmi kaynaktan doğrulanan bilgiler gerçektir. Çeşitli iddialara tek yanıt bu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.