Hanımların büyük sorunlarından biri de gebelikte alınan kilolar ve bu kiloların vücut üzerinde yarattığı kötü etkilerdir. Hanımlar hamileyken kendi güzelliklerinden çok bebeklerinin sağlığını düşündükleri için kendilerini ihmal etmektedirler ve bu dönemde aşırı kilo almaktadırlar.

Gebelikten sonra ise bu kiloların vücuda etki ettiği zararlar yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlar. Bu tür dönemlerde kadınlar hızlı bir şekilde kilo vermeye çalışırlar ve hemen diyetlere başlarlar. Aslında mantıklı görünen bu durum her zaman işe yaramayabilir.

güzellik önerileri
güzellik önerileri

Aniden kilo aldıktan sonra yine hızlı bir şekilde kilo vermek cilt üzerinde daha da olumsuz ektiler bırakabilir. Bu yüzden kilo vermenin yanı sıra cildimizi iyi şekilde etkileyecek bazı güzellik önerileri de verebiliriz. Mesela kilo vermeye çalışırken aynı zamanda güvenilir yüz maskeleri kullanmak yüzümüzü eski güzelliğine kavuşturacak ve kırışıklıkları azaltacaktır.

Eğer gebelik dönemi hakkında daha fazla bilgi almak istiyor, gebelik döneminde nelere dikkat edileceğini bilmek istiyor ya da gebelik döneminden sonra eski güzelliğinize kavuşmak için neler yapmanız gerektiğini bilmek istiyorsanız http://www.kadinmelektir.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

3 comments on “Gebelik ve Güzellik

  • gebelikte güzel kalmak gercekten zor. kadın melektir sitesinde cok guzel tuoylar var.

  • Ah su kilo derdimiz bitmedi gitti. Gebelikte aldıgım kilolaro kadinmelktir.com sitesinden edındıgım tuyolarla verdım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.