Son zamanlarda Google üzerinde yapılan değişiklikleri hepimiz farketmekteyiz. Arkaplanların 16 Kasımda kaldırılacağını ve İGoogle’ıda seneye kaldıracakları haberlerini hepimiz duymaktayız ve Google üzerinde görmekteyiz. Şöyle de bir durum var Gmail üzerinde yeni yapılan değişiklikler..

gmail
gmail

Gmail her geçen gün e-posta devi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Gmail’in bu yeniliği ile kullanıcıları ne kadar önemsediği ortaya çıkmış oldu. Gmail’de yapılan bu yenilik sıkça e-posta servisini kullanıyorsanız gözden kaçmayacaktır. 🙂

Yeni bir e-posta gönderirken farklı bir pencerde açılıyordu servis.. Şimdi ise hemen altta oluşuveriyor. Açılan pencerede çok kolay bir şekilde e-postanızı yazabiliyorsunuz.. Alttaki pencereden kolayca e-postanızın içeriğini zenginleştebiliyorsunuz.

Bu pencere hakkında sizlere detaylı bir bilgi vermiş olursak şunları söyleyebiliriz ;

Basitleştirilmiş zengin içeriği ve butonları ile bizlere muhteşem bir kolay kullanım seçeneği sunuyor Gmail.. Bunun yanında bu pencereyi pop-up’a dönüştürebiliyorsunuz..

Gmail’e giriş yaptıktan sonra yeni e-posta yazmayı denediğinizde Gmail size bu yeniliği deneyip denemeyeceğinizi soruyor… Sizde bu seçeneği denemek isterseniz işaretleyeceğiniz yeri biliyorsunuz. 🙂

Bu e-posta penceresinde birine e-posta yollarken seçtiğiniz kişinin resmide görünüyor. Buda farklı bir özelliği..

Gerçekten bu yeniliği ile Google’ın kullanıcılara önem vermiş olduğunu hepiniz anlamış olduk. Gmail servisi ise her geçen gün daha fazla kullanıcıya ulaşıyor.. Bu gidişle diğer e-posta devlerini devre dışı bırakabilir gibi gözüküyor..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.