Türk televizyonlarının, son yıllarda yaptığı en kaliteli ve en sahici dizilerden birisi hiç kuşkusuz Gönül İşleri oldu. Gösterime girdiği ilk günden beri Pazar akşamları seyirciyi ekran başına bağlayan ve iyi bir reyting yapan dizide yer alan her karakter gerçek dünyaya o kadar yakın ki dizide meydana gelen olaylar seyirciyi içine çekmeyi başarıyor.Dizide babaları ile birlikte yaşayan üç kız kardeşi canlandıran Bennu Yıldırımlar, Sinem Kobal, Selma Ergeç’e Timuçin Esen ve Sezai Aydın eşlik ediyor.

gönül işleri
gönül işleri

Gönül İşleri Dizi Konusu

Dizinin konusu annesiz büyüyen ve birbirlerine her konuda destek olan üç kız kardeşin başından geçen hüzünlü, dramatik, heyecanlı ve komik olaylardan oluşuyor.Servet (Bennu Yıldırımlar), Saadet (Selma Ergeç) ve Sevda (Sinem Kobal) isimli üç kız kardeşi annelerinin evi terk etmesi üzerine babaları (Sezai Aydın) büyütüyor. Servet bir zamanların ünlü futbolcusu Deli Yılmaz (Timuçin Esen) ile evli.Ancak Servet ile Deli Yılmaz’ın evliliklerinde önemli bir sorun var.

gönül işleri dizisi
gönül işleri dizisi

Servet’i en yakın arkadaşı ile aldatan Yılmaz karısının boşanma davası açmasına ve onu boşamasına dirense de başarılı olamıyor ve Servet ve Deli Yılmaz boşanıyorlar. Ancak Yılmaz karısını tekrar kazanmak için her yolu deniyor ve ona olan sevgisini her fırsatta gösteriyor.Saadet evin en saf kızı. Nişanlısı tarafından aldatılan Saadet mutluluğu zor zamanında yanında olan Komiser Kemal’de buluyor. Ancak inişli çıkışlı süren bu ilişkide iki sevgili bir türlü nişanlanmayı başaramıyor.Sevda ise evin en uçarısı olarak dikkat çekiyor. Kendisine aşık olan Bedir ve Tibet arasında kalan genç kız zaman zaman yanlış kararlar veriyor ve bu kararların bedelini ödemek zorunda kalıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.