Dünyanın en çok kullanılan lider tarayıcısı Google Chrome dün itibariyle güncellendi. Rakiplerin güncellemerinden geri kalmayan Chrome’un 24. Sürümündeki yenilikler ise umut verici.

Çıktığı günden bu yana ses getiren dünyanın en hızlı tarayıcısı ve dünyanın en çok kullanılan tarayıcı ünvanını elinde bulunduran Chrome’un 24. Sürümünde hataları düzeltme, Flash güncellemeleri, MatML desteği, sekmeler arasında geçiş hızlandırılmış durumda ve arka planda bir çok iyileştirme bulunuyor.

Google Chrome
Google Chrome

 

Alanında en iyi, en hızlı ve lider bir tarayıcı olan Google Chrome’u tarayıcının menüsünden Google Chrome Hakkında sayfasından güncellemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Google Chrome, gerçekten iyi bir tarayıcı olduğunu herkese yaptığı işlerle gösteriyor. Google’un tarayıcısı olmasıyla da ün kazanan Chrome, kalitesini herkese kanıtlamış durumda. Çoğu programcının da işine yarayan çok amaçlı bir tarayıcı. Yeni nesil tarayıcılar Google Chrome’u örnek almadan duramıyor. Kısa sürede büyük işler başardı Chrome ve liderliği rakiplerinden aldı ve kaptırmamayı düşünüyor. Webmaster’ların vazgeçilmezi konumunda bulunuyor şu anda ve bu kullanıcı kitlesini de kaybetmeyi hiç göze almıyor. Google Chrome, tarayıcı denilence akla gelen ilk tarayıcı olmayı elinden çok uzun süre kaybetmeyecek gibi görünüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.