Çoğumuzun binbir hevesle açtığı site veya siteler mevcut. Fakat bu siteleri açarken birde yeni bir şey göründüğünde sazanlama atlayarak yapmakta bu işin cilvesi.. Hevesimize bazen yenilebiliyoruz.

WordPress sisteminde Google’dan gelen aramaları index gösterip botlara yutturmak çok kolay.. Bir eklenti sayesinde bir tık ile son aramaları indexletebilmeniz ise çok basit.

google index
google index

Peki bu yaptığımız yanlış mı ?

Size gerçeği söylemek gerekirse çok yanlış. Eğer biraz daha hafife alırsanız işe cezayı geciktirebilirsiniz. Fakat kolay bir şekilde avlanırsanız Google’ın bu büyük cezasına razı olmak zorunda kalabilirsiniz. Yiyeceğiniz ceza 10 gün ile 4 ay arasında değişmektedir. Bu cezanın faturası sizlere büyük güncellemelerde kesilmektedir…

Nasıl bir yazıya 100’lerce etiket girmek saçma ise google’a aramalarını indexletmekte bundan daha da saçma..

Google üzerinde erotik aramalarda yapılmaktadır. Sizde aramalarınızı indexlerken siteniz erotiğe kaçabilir ve adsense ban yemenizde çok kolay olacaktır.

Sizlere her yönden zararı olan bu işi yapmamızı öneririm. +10 hit alayım derken 100 hit kaybedebilir Google tarafından filtrelenebilirsiniz. O yüzden aman dikkat diyorum her yeniliğe de kanmayın sıkı bir araştırma yapınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.